NK Čelik jesenji prvak Druge lige FBiH-Centar (VIDEO)

Nogometaši Čelika su u posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva Druge lige FBiH-Centar danas gostovali u Vogošći kod ekipe Unisa.

Mirsad Šijerkić je u prvim minutama igre postigao gol za rano vodstvo Čelika, da bi zatim Edin Durmiš postigao pogodak za dvostruko vodstvo crno-crvenih.

Na pauzu se otišlo sa dva gola prednosti za Čelik.

Kapiten Aladin Isaković postiže pogodak na početku drugog poluvremena za vodstvo od 0:3.

Harun Vardo postiže zatim pogodak za uvjerljivo vodstvo crno-crvenih.

Mirsad Šijerkić završava utakmicu pogotkom za 0:5.

Pobjedom je Čelik zadržao lidersku poziciju na tabeli i tako postao jesenji prvak.

Također, na današnji dan prije 34 godine, osnovana je jedna od najboljih navijačkih grupa u BiH, Robijaši.

Ovom pobjedom nogometaši Čelika su sigurno dali ogroman poklon svojim navijačima.

U prethodnim godinama Robijaši su dokazali da će beskompromisno braniti postojanost i dostojanstvo NK Čelik, osnovanog 1945. godine, i da nikada neće dozvoliti njegovo gašenje.

U nastavku pogledajte današnji susret u Vogošći.